Neden TalentAstra?

07/08/2023 0 Yazar: Pınar Avcı

Başarı asla bir tesadüf değildir.

Mükemmellik taahhüdünün, akıllı planlamanın ve odaklanmış çabanın sonucudur. Biz bu yolculukta size kullanabileceğiniz mükemmel bir araç sunuyoruz.

Yetkinlik yönetimine önem veren ve çalışanlarının gelişimleri için ortamlar sunan büyük sanayi kuruluşlarından edindiğimiz bilgi birikimini yazılım tecrübemizle birleştirerek mükemmel bir yazılım geliştirdik. TalentAstra kullanışlı arayüzü ile size yetkinlik yönetimi konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm araçları sunar.

Müşteri Odaklılık

İhtiyaçlarınızı analiz ediyor ve gerekli durumlarda danışmanlık hizmeti ile birlikte isterlerinize uygun özelleştirmelerle profesyonel bir dijitalleşme süreci sunuyoruz.

Sürdürebilirlik

Kullanıcılardan gelen geribildirimleri önemsiyor ve talepleri konunun uzmanları ile analiz ederek TalentAstra’yı sürekli geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyoruz.

Kesintisiz Destek

Yüzyüze ve uzaktan destek seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Ayrıca kullanışlı arayüzü ve pratik yönlendirmeleri ile de kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

Benimsediğimiz çevik yaklaşım ile birlikte 2016 yılından beri yetkinlik yönetiminde yaptığımız geliştirmeler müşterilerimiz tarafından tercih edilen modüllere dönüştü.

TalentAstra’nın modülleri sayesinde;

  • İşletmelerde işi yapacak yetkin çalışanlara sahip olabilir,
  • Ekiplerin performansını artırabilir,
  • İhtiyaca uygun Eğitim Planlaması yapabilir,
  • Çalışanlarınızı, üretim değişikliklerine uygun anlık planlayabilir,
  • İş kaza ve kayıplarının önüne geçebilir,
  • Kalite hatalarının ve buna bağlı müşteri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.talentastra.com‘u ziyaret edebilirsiniz!